Városlista
2026. május 1, péntek - Fülöp

Hírek

2022. Augusztus 07. 16:06, vasárnap | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Késelés történt az egyik győri kocsmában

Késelés történt az egyik győri kocsmában

Elfogták a helyszínen a rendőrök a Győr belvárosában késelő férfit szombaton.

A rendőrségre szombaton 19 óra 40 perc körül érkezett bejelentés, hogy Győrben a Szent István úton lévő egyik vendéglátóhelyen egy vendég késsel megvágta ismerősét.

A helyszínre érkező egyenruhások megállapították, hogy italozást követően két férfi szóváltásba keveredett egymással, majd egy 62 éves győri férfi egy 12 centiméter pengehosszúságú konyhakéssel megvágta az 57 éves győrzámolyi sértett nyakát. A sérültet a mentők kórházba vitték – közölte a rendőrség.

Az elkövetőt a rendőrök a helyszínen elfogták, főkapitányságra előállították, ahol őt a nyomozók – őrizetbe vétele mellett - életveszélyt okozó testi sértés bűntette miatt gyanúsítottként hallgatták ki.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 01. 10:00, péntek | Belföld

Véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora

A Belügyminisztérium és az Igazságügyi Minisztérium vezetőjének bejelentésével véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora csütörtökön.

2026. Május 01. 09:18, péntek | Belföld

Visszautalja a TISZA Wáberer György 100 milliós támogatását

Visszautalja a TISZA Párt Wáberer György nagyvállalkozó támogatását – erről írt közösségi oldalán Magyar Péter leendő miniszterelnök.

2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld

Telex - Orbán Viktor: liberális kormányzás és nemzeti ellenzék időszaka kezdődik

A választással a 16 évig tartó nemzeti kormányzás korszaka lezárult, egy új időszak, a liberális kormányzás és a nemzeti ellenzék időszaka kezdődik

2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: hasznos és konstruktív megbeszélést folytattam António Costával, az Európai Tanács elnökével

Hasznos és konstruktív megbeszélést folytattam António Costával, az Európai Tanács elnökével - közölte Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, miniszterelnök-jelölt szerdán este a Facebook-oldalán.