Hírek
2012. Január 13. 14:07, péntek |
Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI
Késsel rabolta ki a boltot
Késsel fenyegetőzve raboltak ki egy boltot Szeged makkosházi városrészében.
A rendelkezésre álló adatok szerint előző este egy férfi ment be az ABC-be, ahol az eladónőtől a bevételt követelte. A késsel megfenyegetett boltos félelmében átadta a kassza tartalmát a rablónak. A rendőrség nagy erőkkel nyomoz a tettes után, az adatgyűjtés és a tanúkutatás jelenleg is tart.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek
Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban
A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak
2026. Július 10. 12:00, péntek | Kék hírek
Ügyészség: terrorcselekmény elkövetésével fenyegetés bűntette miatt indult nyomozás Szakács István ellen
2026. Július 09. 07:00, csütörtök | Kék hírek
BM: az ismert aktivistával szembeni ügyben a rendőrség az ügyészséggel egyeztetve járt el
Az ismert aktivistával szembeni ügyben a nyomozóhatóság valamennyi érdemi eljárási cselekményt az ügyészséggel egyeztetve hajtott végre - tájékoztatta a Belügyminisztérium (BM) szerdán az MTI-t.
