Hírek
2016. Január 11. 18:48, hétfő |
Helyi
Forrás: sajtóközlemény
Készül Esztergom költségvetése

Az önkormányzati hivatal szervezeti egységeinek vezetőivel egyeztettünk ma Esztergom 2016-os költségvetéséről.
A hivatal munkatársai még tavaly összeállították az egyes egységek tervezett költségvetését, a mai nap folyamán ezek összesítése, átgondolása történt meg. Az alapelv nem változott: a működési költségek minimalizálása mellett a lehető leghatékonyabb módon elosztani a forrásokat a működtetés és beruházás területén. További cél, hogy az idei költségvetés maximálisan igénybe vegye az esztergomi polgárok igényeit, ennek megfelelően – figyelembe véve a korábbi időszak jelentős elmaradásait – továbbra is prioritást élveznek majd az út- és járdafelújítások, infrastrukturális fejlesztések.
A végleges költségvetésről Esztergom képviselő-testülete dönt majd február közepéig azt követően, hogy a hivatal által összeállított tervezetbe beépülnek a választott képviselők által tolmácsolt lakossági igények is.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi
KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK
A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba