Hírek
2019. Április 22. 09:19, hétfő |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Két arany és egy ezüst fekvenyomásban

Három esztergomi versenyző is felállhatott a dobogóra a Vitaflex Powerlifting nappal egybekötve fekvenyomó versenyen április 20-án a fővárosban.
Az Orosz World Raw Powerlifting Federation Magyarországi Szervezete április 20-án Budapesten az Angyalföldi Sportközpontban rendezte meg a Vitaflex Powerlifting nappal egybekötve fekvenyomó versenyét, amelyen esztergomi versenyzők is indultak.
Fonyódi György aranyérmet szerzett Masters 4 kategóriában raw / nyers erővel / fekvenyomásban.
Nagy Béla – edzője Kis Péter – Masters 2 kategóriában raw fekvenyomásban második helyezést ért el.
Szuder Károly Open raw fekvenyomás kategóriában állhatott a dobogó legmagasabb fokára.
„Egy alapigazság – amit most, Karesz is szépen megerősített – ha nagyon szeretnénk egy célt elérni és következetesen teszünk is érte, akkor annak előbb-utóbb sikerülni kell!” – mondta a versenyt követően Fonyódi György.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 22. 09:52, csütörtök | Helyi
Meghívó - Magyar Hősök Emlékünnepe
2025. Május 22. 09:32, csütörtök | Helyi
Jöjjön el gyermekével a Richter Tűzoltó Gyereknapra!
Május 25-én, vasárnap immár negyedik alkalommal rendeznek interaktív gyereknapot a Richter Gedeon Nyrt. dorogi gyáregységének nagyparkolójában.
2025. Április 29. 21:40, kedd | Helyi
Kilenc teherautónyi adományt küldött a Richter Gedeon gyógyszeripari vállalat az Esztergomi SZC Bottyán János Technikum részére
2025. Április 15. 13:06, kedd | Helyi
ELLENŐRIZÜNK A TUNING TALÁLKOZÓN
Az esztergomi rendőrök is ott voltak azon az autós rendezvényen, ahol több szabálytalanságra is fény derült.