Városlista
2026. április 8, szerda - Dénes

Hírek

2019. Március 19. 16:54, kedd | Helyi
Forrás: Suzuki PR

Két kategóriában is döntős az új Suzuki a Világ Év Autója versenyen - VIDEÓVAL

Két kategóriában is döntős az új Suzuki a Világ Év Autója versenyen - VIDEÓVAL

A vadonatúj Jimny a 2019-es Világ Év Autója verseny (World Car Awards – WCA) Városi autó és Dizájn kategóriáiban is az első három helyezett között szerepel.

Ezzel a Suzuki az egyetlen márka, amely három egymást követő évben is bekerült a legjobb városi autók dobogósai közé.

A 2019-es Világ Év Autója verseny szakújságírókból álló zsűrije az év három legjobb városi és három legdizájnosabb autója közé sorolta a vadonatúj Jimnyt.

Az Ignis 2017-es és a Swift 2018-as sikerét követően most a Jimny jutott be a legjobb városi autók kategóriájában az első három helyezett közé. Az első és a második fordulóban leadott szavazatok alapján ráadásul a Jimny nemcsak a legjobb városi autó kategóriájában, hanem a legdizájnosabb autók között is a dobogón áll. A Suzuki az egyetlen márka, amely három egymást követő évben is bekerült a legjobb városi autók dobogósai közé, és most első alkalommal a legdizájnosabb autók között is a döntőben tudhatja egyik modelljét.


A győzteseket 2019. április 17-én hirdetik ki a New York-i Nemzetközi Autókiállításon.

A 2019-es Világ Év Autója hivatalos videója:

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi

BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG

A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.

2026. Április 08. 18:00, szerda | Bulvár

Elhunyt Czigány György

Április 6-án 94 éves korában elhunyt Czigány György József Attila- és Erkel Ferenc-díjas költő, író, újságíró, érdemes művész, a Magyar Rádió népszerű Ki nyer ma? című műsorának alapító műsorvezetője

2026. Április 08. 17:00, szerda | Életmód

Minden korábbinál több tisztán elektromos gépkocsi állt forgalomba márciusban

Többszörös csúcsdöntést hozott az elmúlt hónap a hazai flotta klímabarát megújításában. Márciusban a valaha volt legtöbb tiszta és csendes gépjármű kapott zöld rendszámot