Hírek
2021. November 16. 12:00, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Ketten meghaltak, sokan megsérültek a felelőtlen autós miatt
Tömegszerencsétlenség okozása miatt kell felelnie az 52 éves pápai férfinak.
Halálos baleset történt 2021. május 6-án a 834-es számú főúton. Egy pápai férfi járműszerelvénnyel közlekedett Celldömölk felől Pápa irányába. A főút 23-as kilométerszelvényében egy, vele azonos irányba haladó busz előzésébe kezdett.
A járműszerelvénnyel szemben szabályosan közlekedő kocsi vezetője azért, hogy az ütközést elkerülje, járművét balra kormányozta, melynek következtében elvesztette uralmát az autó felett, áttért a menetiránya szerinti bal oldali forgalmi sávba és összeütközött az autóbusszal – közölte a rendőrség.

A kocsi vezetője és utasa olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen mindketten életüket vesztették. A busz tizenhárom utasa közül három személy súlyos, nyolc személy könnyű sérüléseket szenvedett.
A rendőrök az 52 éves járművezetőt halálos tömegszerencsétlenséget eredményező közúti baleset gondatlan okozása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként kihallgatták.
A nyomozók a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték és az iratokat vádemelési javaslattal a Szombathelyi Járási Ügyészségnek megküldték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 05. 14:56, csütörtök | Belföld
Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt.
A nemzetközileg elismert zeneszerző, producer és előadó, Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt
2026. Március 05. 11:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Nem emelnek árat az oroszok
Magyarország garanciát kapott arra, hogy Oroszország a nemzetközi energiaválság ellenére változatlan áron szállítja le a hazánk ellátásához szükséges földgázt és kőolajat
2026. Március 05. 10:00, csütörtök | Belföld
Ismét az ATV-nek adott interjút Orbán Viktor
Nem lesz vita Magyar Péterrel, \"a Tisza Párt elnöke nem szuverén ember, az ukránok és a brüsszeliek tartják a markukba és ilyen emberrel nem vitázunk\".
2026. Március 05. 08:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: a magyar középvállalatokat, start-upokat fogjuk támogatni
A Tisza Párt az összeszerelő üzemek helyett a magyar középvállalatok és a start-upok támogatását helyezi a középpontba - mondta a párt gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője szerdán Kistarcsán.

