Városlista
2026. április 28, kedd - Valéria

Hírek

2015. December 11. 07:45, péntek | Belföld
Forrás: MTI

Kettős gyilkosság Cegléden

Kettős gyilkosság Cegléden

Megöltek egy nőt és egy férfit Cegléden, a gyilkosság gyanúsítottját elfogták - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság (PMRFK) a honlapján csütörtök este.

A tájékoztatás szerint a holttesteket a mentőszolgálat munkatársai találták meg egy ceglédi ingatlanban csütörtökön, az elsődleges vizsgálatok szerint a nő és a férfi bűncselekmény következtében vesztette életét.

A PMRF nyomozói egy 21 éves fiatalembert gyanúsítanak a gyilkossággal, akit elfogtak, kihallgatása jelenleg is folyamatban van - írták a rendőrség honlapján.

Beluzsárné Belicza Andrea, a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI érdeklődésére nem közölt részleteket sem az áldozatokkal, sem az emberölés körülményeivel kapcsolatban. Hozzátette: a rendőrség pénteken ad ismét tájékoztatást az ügyről.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld

Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója

Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.

2026. Április 28. 13:00, kedd | Belföld

Megalakult a Fidesz-frakció

Megalakult az új Fidesz-frakció, amelynek névsorát hétfőn Gulyás Gergely frakcióvezető a képviselőcsoport zárt ülése után a Facebook-on tette közzé.

2026. Április 28. 10:00, kedd | Belföld

Magyar Péter: az Orbán-kormány hozzon döntést a NAV jogköreinek bővítéséről

Magyar Péter felszólította a leköszönő Orbán-kormányt, hogy szerdai ülésén döntsön arról: