Hírek
2011. Július 09. 14:21, szombat |
Belföld
Forrás: HírTV
Kevesebbet tankolunk, mint egy éve
Az üzemanyagok drágulása miatt kevesebbet tankolunk, mint egy éve - derül ki a Forensis Autóklub felméréséből.
A megkérdezettek több mint fele, negyed- vagy akár feleannyit autózik, mint tavaly. Harmaduk pedig öt-tízezer forinttal költ kevesebbet tankolásra havonta.
A megkérdezett autósok 30 százaléka mondta azt, hogy a literenkénti 400 forint az a határ, ami felett már nem tankolnának rendszeresen. A válaszokból az is kiderült, hogy egyre többen alakítanák át kocsijukat autógáz vagy bioetanol meghajtásúra, sőt, 6 százalék már most is a két megoldás valamelyikét használja. A parlament egyébként a héten szavazta meg, hogy literenként 40 forinttal emelik az E85-ös bioüzemanyag jövedéki adóját. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 06:50, hétfő | Belföld
Ma ismertetik a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalra vonatkozó javaslatot
2026. Június 21. 16:00, vasárnap | Belföld
MÁV: Elindult a nyári főszezoni menetrend
Kétszer annyi vonat közlekedik a Balatonhoz június 20-án induló nyári főszezonban mint eddig, az ülőhelyek száma pedig megháromszorozódik a nyári csúcsforgalomban
2026. Június 21. 14:00, vasárnap | Belföld
Sulyok Tamás jelezte, hogy jogi eszközök alkalmazásával is ellenáll az eltávolítását célzó erőfeszítéseknek
2026. Június 21. 11:00, vasárnap | Belföld
Hegedűs Zsolt: a jövő héten publikálják az orvosok közösségi médiahasználatának etikai szempontjairól szóló állásfoglalást
Elkészült, a jövő héten publikálják az orvosok közösségi médiahasználatának és nyilvános online egészségügyi kommunikációjának etikai szempontjairól szóló állásfoglalást
