Hírek
2018. Március 11. 09:51, vasárnap |
Sport
Forrás: mti - fotó: MTI/EPA/Axel Heimken
Kézközépcsonttörést szenvedett Nagy László, a Veszprém kézilabdázója

Eltört a kézközépcsontja Nagy Lászlónak, a Telekom Veszprém kézilabdázójának.
A bakonyi együttes honlapja szerint a csapatkapitány jobb keze a szombati, MOL-Pick Szeged elleni bajnoki összecsapás kezdeti szakaszában sérült meg.
A röntgenvizsgálatok után az orvosok megállapították, hogy a sérülés nem igényel műtéti beavatkozást, a gyógyulási idő várhatóan négy hétig tart.
A mérkőzést egy góllal, 32-31-re a vendég Szeged nyerte, Nagy négyszer volt eredményes.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 18. 07:45, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - A Liverpool és a PSG is győzelemmel rajtolt, Szoboszlai gólpasszt adott
A Szoboszlai Dominikot és Kerkez Milost foglalkoztató Liverpool FC és a címvédő Paris Saint-Germain is győzelemmel rajtolt a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszában.
2025. Szeptember 15. 07:53, hétfő | Sport
MOL Magyar Kupa - A másodosztályú Kecskemét kiejtette az Újpestet
A másodosztályban szereplő Kecskeméti TE hosszabbítás után 3-2-re nyert az Újpest FC ellen vasárnap a labdarúgó MOL Magyar Kupában, és a legjobb 32 közé jutott.
2025. Szeptember 15. 07:52, hétfő | Sport
Premier League - Szoboszlaiék az utolsó pillanatokban harcolták ki a győzelmet Burnleyben
A Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal felálló, címvédő Liverpool a hajrában értékesített büntetővel nyert 1-0-ra a Burnley vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén.