Hírek
2022. December 06. 07:23, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Kigyulladt a református templom Kocson

Kigyulladt a református templom tetőszerkezete hétfőn Kocson - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtószóvivője az MTI-vel.
Varga Mihály Sebestyén tájékoztatása szerint a tűz húsz négyzetméterre terjedt ki, a lángokat a kocsi önkéntes tűzoltók, valamint a komáromi, a nagyigmándi és a tatabányai tűzoltók fékezték meg.
Az utómunkák során a tetőszerkezetet megbontották és a gerendák izzását megszüntették; senki sem sérült meg.
A tűz keletkezésének okát egy későbbi vizsgálat tisztázza.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 06. 13:00, vasárnap | Belföld
Hubai Imre: a gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme
A gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme - közölte az Agrárminisztérium mezőgazdaságért felelős államtitkára szombaton Kiskörén.
2025. Július 06. 09:40, vasárnap | Belföld
Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben
Az elsődleges információink szerint 19-en sérültek meg a 442-es főúton
2025. Július 06. 08:18, vasárnap | Belföld
Hőség - Meteorológia: zivatarokra és magas középhőmérsékletre kell készülni vasárnap
Változás következik be az időjárásban: vasárnap zivatarokra kell készülni elsősorban a Dunántúlon és 27 Celsius-fok felett alakulhat a napi középhőmérséklet az ország déli részén, emellett nagyon erős lesz az UV-B-sugár
2025. Július 05. 20:27, szombat | Belföld
MÁV-csoport: további vonalakon bővül az éjszakai közlekedés a metrók üzemidő-bővítéséhez kapcsolódva
A MÁV-csoport több vasútvonalon új járatokat indít, illetve módosítja a menetrendet, szombattól bővíti az éjszakai szolgáltatást.