Hírek
2017. Július 06. 15:38, csütörtök |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Kigyulladt egy lakás a Dobogókői úton

Kigyulladt egy lakás a Dobogókői út egyik tömbházában Esztergomban csütörtökön délután.
Információnk szerint fél négy körül már a helyszínre értek az esztergomi tűzoltók, akik meg is kezdték az oltást. Egyelőre sérültekről és a tűz okáról sincs hírünk.
Nem hivatalos értesüléseink alapján egy első emeleti lakásban csaptak fel a lángok a Park Center körforgalmának közelében.
A katasztrófavédelem közölte: a tűzesetben senki nem sérült meg, de nyolcvan embernek kis időre el kellett hagynia az épületet.
A tűz egy kétemeletes munkásszálló egyik szobájában keletkezett. A tűzoltóknak sikerült gyorsan elfojtani a lángokat, így a tűz nem terjedt tovább.
Fotók és videó: Tóth Tamás
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 06. 09:39, hétfő | Helyi
TE DÖNTESZ – VALÓS TÖRTÉNETEKKEL A DROGPREVENCIÓÉRT
a tatai Magyary Zoltán Művelődési Központ adott otthont a Te döntesz című drogprevenciós színházi előadásnak, melynek során több száz középiskolás kapott lehetőséget arra, hogy szembenézzen a drogfüggőség valóságával
2025. Október 02. 11:19, csütörtök | Helyi
Idén először mentor-rezidens párosok is indulhatnak a Richter Érdemérem Díj háziorvosi pályázatán
2025. Szeptember 30. 21:34, kedd | Helyi
Richter TETT Természettudományos Nap Dorogon
A Richter TETT Természettudományos Nap szeptember 25-én Dorogra is eljutott, melynek keretében közel 200 tanuló tíz turnusban vett részt programokon a művelődési házban.