Hírek
2020. November 17. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok
Kihűléstől mentették meg a törpenyulat

Az angyalföldi rendőrök biztonságba helyezték a magára hagyott házikedvencet.
Egy otthagyott kisállatketrecre figyeltek fel a Budapesti Rendőr-főkapitányság XIII. Kerületi Rendőrkapitányság járőrei egy Lehel utcai kerítés tövében 2020. november 15-én este – közölte a rendőrség.
A ketrecben egy láthatóan átfázott törpenyúl volt, amit az egyenruhások a járőrautóba tettek, hogy felmelegedjen. Mivel nem sikerült kideríteni, hogy ki lehet a gazdája, a rendőrök a kihűléstől megmentett kisállatot átadták a Kutyamentő Angyalok Egyesületnek, ahol gondoskodnak ellátásáról, és felelős gazdát keresnek neki.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 06. 13:00, vasárnap | Belföld
Hubai Imre: a gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme
A gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme - közölte az Agrárminisztérium mezőgazdaságért felelős államtitkára szombaton Kiskörén.
2025. Július 06. 09:40, vasárnap | Belföld
Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben
Az elsődleges információink szerint 19-en sérültek meg a 442-es főúton
2025. Július 06. 08:18, vasárnap | Belföld
Hőség - Meteorológia: zivatarokra és magas középhőmérsékletre kell készülni vasárnap
Változás következik be az időjárásban: vasárnap zivatarokra kell készülni elsősorban a Dunántúlon és 27 Celsius-fok felett alakulhat a napi középhőmérséklet az ország déli részén, emellett nagyon erős lesz az UV-B-sugár
2025. Július 05. 20:27, szombat | Belföld
MÁV-csoport: további vonalakon bővül az éjszakai közlekedés a metrók üzemidő-bővítéséhez kapcsolódva
A MÁV-csoport több vasútvonalon új járatokat indít, illetve módosítja a menetrendet, szombattól bővíti az éjszakai szolgáltatást.