Hírek
2013. Április 16. 08:56, kedd |
Helyi
Forrás: KEMRFK
Kisgyereket rabolt egy busz Esztergomban, a rendőrök vitték vissza édesapjához
Egy ötéves kisgyermeket vitt be állampolgár az esztergomi rendőrség épületébe. Keservesen sírt és édesapját kereste. A rendőrök visszavitték szülőjéhez.
Kiderült, hogy az apuka két gyermekével a buszra kívánt felszállni. Előbb ötéves gyermekét segítette fel a járműre, majd a babakocsiban ülő kétévest tette volna fel, de a buszvezető nem vette észre a hátsó ajtónál lévő férfit, becsukta előtte az ajtót, majd kihajtott a buszmegállóból. Az apa kétségbeesve kiabált a sofőrnek, de ő nem hallotta meg, a kisgyerekkel együtt haladt a belváros felé.
A kisfiú később leszállt a buszról, a rendőrség utcájában sétálgatott zokogva, mikor egy állampolgár rátalált. A járőrök autóba ültették és elindultak vele otthona felé, de nem kellett a lakásig vinni. A fiát kereső apuka, amint meglátta a rendőrautót, integetni kezdett és megállította őket. Örömére a járőrautóból az egyenruhások mellett fia is kiszállt, így együtt folytathatták tovább útjukat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést

