Városlista
2024. július 19, péntek - Emília

Hírek

2019. December 12. 08:21, csütörtök | Helyi
Forrás: infoesztergom.hu

Kitüntették Esztergom jó tanuló jó sportoló diákjait idén is

Kitüntették Esztergom jó tanuló jó sportoló diákjait idén is

Átadták a város „Jó tanuló, jó sportoló” díjait szerdán Esztergom vezetése a várban.

Hernádi Ádám polgármester az ünnepségen elmondta: akiket köszöntöttünk és akik munkáját elismertük, zseniálisak, kivételesek és méltók arra, hogy a büszkeségünket kifejezésre juttassuk Velük kapcsolatban, mert már most, ilyen korán megtanulták, hogy a sikert nem adják ingyen, és hogy az elvégzett munka eredménye megtérül”.

Kiemelte, hogy a tanulás sokszor küzdelem, a sport mindig az! De, küzdeni jó dolog, mert akkor van cél, és élni csak célokért érdemes!

„Esztergom büszke Rátok! Ahogy ez a díj is mutatja, az önkormányzat egyik fontos törekvése, hogy segítse az egészséges életmódra nevelést. Megígértük, és megtesszük: gördeszka, roller és kerékpár pályát és rekortán futópályát építünk és létrehozunk egy kiemelt sporttámogatási és szponzorációs alapot is” – emelte ki a polgármester.

Fotók: Hernádi Ádám facebook

Az I. korcsoport leány

Emléklapot kaptak:

Iacobut Flóra
Nádler Emma

Bronzfokozat:

Jung Zsófia
Schmidt Mária
Zámbó Liza Zsófia

Ezüstfokozat:

Vas Virág

Aranyfokozat:

Antal Bianka
Nehéz Regina
Tóth Enikő
Waldmann Regina

Az első korcsoport fiú

Bronzfokozat

Csányi Vilmos Roland
Nagy Edvárd
Vonka Nimród

Ezüst fokozat

Gódor Gergő András

Arany fokozat

Speier Kenéz

II. korcsoport lány

Emléklap

Baumann Enikő
Dávid Míra
Iacobut Linda
Ipolyi Nóra
Katona-Kovacsics Anna
Lévai Anett
Magyar Boglárka
Mázsi Hanna Viktória
Móczik Lili
Peck Linett
Villányi Eszter

Bronzfokozat

Bak Julianna Petra

Ezüstfokozat

Ardelán Alexa
Nádudvari Sára
Varga Réka

Aranyfokozat

Hajdú Angelika Virág
Kálmán Ottília
Molnár Barbara

II. korcsoport fiú

Emléklap

Balla Zsombor
Csordás Mátyás
Herszényi Örs
Jó-Dobronya Kálmán Bence
Kató Dávid
Kicsindy Lél Márton
Kis-Szölgyémi Ákos
Mezei Gergely
Nádasi Benedek
Nádasi Marcell
Nádler Ádám
Pál Bence
Pónya Dávid
Pósa Milán

Bronzfokozat

Félegyházi Gábor
Horváth Bercel
Jung Marcell

Ezüstfokozat

Nagy Levente

Aranyfokozat

Ádám Dominik Erik
Chen Zheng Hao
Kántor László
Zámbó Benedek Mátyás

III. korcsoport lány

Emléklap

Ágh Luca
Jó-Dobronya Éva
Mázsi Laura
Nagy Csenge
Varga Viktória
Willner-Haring Dóra

Bronzfokozat

Barics Rebeka Panna
Demcsik Alexandra
Erdész Lola Viktória
Fenyves Lili
Legény Glória
Molnár Csenge
Puksa Luca
Ráczkevy Janka

Ezüstfokozat

Bak Nóra Lilla
Horváth Ludovika
Kovács Viola Veronika
Szekeres Antónia Patrícia
Tóth Blanka Fruzsina
Vaszi Zsófia

Aranyfokozat

Bartal Zsófia
Czibula Rebeka
Miszlai Mira

III. korcsoport fiú

Emléklap

Ambrus Tamás
Ipolyi Kevin
Mészáros Gergely

Bronzfokozat

Antalics Ádám
Horváth Ábel
Horváth Ármin Noel
Kiss Balázs
Knapp- Nagy János Lehel

Ezüstfokozat

Deák Ferenc
Kahl Benjamin András
Speier Kende
Vas András

Aranyfokozat

Hencz Áron
Keil István
Molnár Zétény
Nagy Olivér
Villányi Csongor

IV. korcsoport lány

Emléklap

Engelbrecht Szonja
Katina Maja
Kicsindy Anna
Köles Lívia

Bronzfokozat

Hertlik Nóra
Horváth Dorina
Kiss Kata
Magi Sára

Ezüstfokozat

Czibula Tamara
Ocskó Liliána

Aranyfokozat

Bodocz Lara Dorina
Keil Elíz

IV. korcsoport fiú

Emléklap

Vollár Martin Miklós

Bronzfokozat

Marosvári Gergő

Ezüstfokozat

Marosújvári Kristóf
Pétervári Szabolcs

Aranyfokozat

Csákvári Bence
Urbán Bálint

V. korcsoport lány

Emléklap

Gál Lili

Bronzfokozat

Ocskay Flóra
Simó Anna Dorka

Ezüstfokozat

Rajos Léna

Aranyfokozat

Bagita Dóra

V. korcsoport fiú

Emléklap

Balla Botond
Kovács Márton

Bronzfokozat

Szegi Csaba

Ezüstfokozat

Belányi Bálint
Gonda Attila

Aranyfokozat

Baráth Albert Károly
Bódi Bence

VI. korcsoport lány

Bronzfokozat

Ruzsits Dorottya
Schubert Vivien

Ezüstfokozat

Szedlacsek Anna

Aranyfokozat

Szaturi Tia Patrícia
Wild Zsófia Mária

VI. korcsoport fiú

Aranyfokozat

Linn Kevin


Sportvezetők, edzők:

Bacsa Ferenc
Bencze László
Bíró Gábor
Bors József
Bóta Gusztáv
Csányi Balázs
Csepregi Attila
Déczi Balázs
Dr. Baumanné Fülöp Anikó
Dr. Havasi Tamás Havasi Kriszta
Elek Adrienn
Erős Gábor
Fekete Viktória
Gergely Irén
Heer Lajos
Hernádi Holda
Keresztesi Zsolt
Kertész Patrícia
Klausz Nikolett
Knyaskó Máté
Koloszár Balázs
Kovács Géza
Köles István
Kun Imre
Lángné Horváth-Szeder Enikő
Legény Krisztián
Lengyel Károly
Mármarosi János
Mezőségi Irén
Mihalovits Gábor
Mitter Renáta
Molnár Béla
Nagy Antal Csaba
Nagy Dóra
Nagyné Grausz Valéria
Nagyné Stróbl Katalin
Návrádi Nóra
Nemecz Zoltán
Olasz Attila
Orbán Sára
Pápa Péter
Párkányi Lívia
Petkó Krisztina
Petrovics Bence
Pjatacsuk Vitalij
Pokorni Gáborné
Pokorni Gábor
Pozsonyi Ágnes
Puksa Franciska
Puksáné dr. Nagy Margit
Püspöki Borbála
Schiller-Kertész Judit
Sebák Andrea
Sonkután Rita
Stano Tamás
Szabó István
Szabó Taylor Mátyás
Szalafai Gábor
Szeibert Eszter
Szeibert Krisztina
Széles László
Szirányi Ádám
Szivák Krisztián
Szuhár Szilvia
Törőcsik Etelka
Váczy Dávid
Viktória Dóra

Ezek érdekelhetnek még

2024. Július 16. 10:14, kedd | Helyi

Magyar Nagydíj

Motoros mentő és autómentő is szolgálatban lesz a hétvégén az M3-as autópályán

2024. Június 25. 13:36, kedd | Helyi

ELTŰNT HOLTSÁG AMINA MIRIAM

Eltűnés miatt keresi a Komáromi Rendőrkapitányság a 14 éves lányt.

2024. Június 21. 22:26, péntek | Helyi

Látványos tudományos műsorral készül a Richter a Múzeumok Éjszakájára

Június 22-én, szombaton a Múzeumok Éjszakáján a Duna Múzeumban lélegzetelállító tudományos show-t mutat be az esztergomi rendezvény támogatója, a Richter Gedeon Nyrt.