Hírek
2022. Augusztus 22. 13:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: mti
Korábban érkeznek a szeptemberi családtámogatások
Már augusztus végén megérkeznek a szeptemberi családtámogatások - közölte a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) családokért felelős államtitkára hétfőn a Facebook-oldalán.
Hornung Ágnes bejegyzésében azt írta, hogy a kormány segíti a családokat tanévkezdés előtt is, ezért a szeptemberben esedékes családtámogatási ellátásokat korábban, augusztus végén utalja a Magyar Államkincstár.
A családi pótlék, a gyes és a gyet augusztus 25-én a bankszámlákon lesz, a postai kézbesítés egy nappal hamarabb, augusztus 24-én megkezdődik - közölte az államtitkár.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 10. 07:41, hétfő | Belföld
A héten napos és tartósan párás, ködös területek is előfordulhatnak
2025. November 10. 07:41, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: az amerikai elnökkel pénzügyi védőpajzsról szóló megállapodást kötöttem
2025. November 10. 07:39, hétfő | Belföld
Szijjártó szerint Orbán megmentette a magyarokat egy jelentős rezsiáremelkedéstől
Öntsünk tiszta vizet a pohárba: ha nem Orbán Viktornak hívnák Magyarország miniszterelnökét, akkor a magyar családoknak karácsonyra már háromszorosára nőtt volna az energiaszámlája
2025. November 09. 09:49, vasárnap | Belföld
Szalay-Bobrovniczky: Washingtonban HIMARS rakéta beszerzéséről is tárgyaltunk
HIMARS rakétatüzérségi eszközök és rakéták beszerzéséről is tárgyalt a Pentagonban Szalay-Bobrovniczky Kristóf

