Városlista
2025. november 22, szombat - Cecília

Hírek

2018. Július 26. 11:46, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Közeledik a nyár első hőhulláma

Közeledik a nyár első hőhulláma

Közeledik a nyár első komolyabb hőhulláma, de nem kell a tavalyihoz hasonló extrém melegre számítani - mondta Pintér Ferenc, a Meteoklinika igazgatója az M1 aktuális csatorna csütörtöki műsorában.

Tartós hőségre figyelmeztetett az Országos Meteorológiai Szolgálat, a következő héten harminc fok feletti hőmérséklet várható - emlékeztetett.

Elmondta: a várható tartós hőség fokozott terhelést jelenthet mindenkinek, főképp az érzékenyebb csoportoknak - idősebbek, krónikus betegséggel rendelkezők, gyermekek - kell figyelni a folyadék és ásványi anyagok pótlására.

Címkék: hőhullám, hőség, nyár

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 22. 08:51, szombat | Belföld

Magyar Közút: téli csapadék érkezik, több hullámban, többféle formában

Az előttünk álló napokban országos szinten borult, csapadékos időre készüljünk, a csapadék halmazállapota folyamatosan változik - hívta fel a figyelmet a Magyar Közút Nonprofit Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.

2025. November 22. 08:50, szombat | Belföld

Orbán Viktor: meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek a háborúba

Meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek az orosz-ukrán háborúba - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.

2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld

Fegyvert fogott a köztársasági elnök

Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.