Hírek
2012. November 03. 15:40, szombat |
Kék hírek
Forrás: mno.hu
Különös kegyetlenséggel végeztek a kaposvári fiúval | Videó
Előre eltervelték, majd különös kegyetlenséggel meggyilkolták a Kaposváron eltűnt kisfiút – mondta el a Somogy megyei rendőrfőkapitány.
„A rendőrségnek a gyerek nevelőanyja hétfő éjszaka jelentette a fiú eltűnését, mely után a hatóság megkezdte az ügy vizsgálatát, rutin jellegűen. Feltérképezték a gyermek kapcsolati rendszerét. Kiderült: az áldozat szülei ugyan elváltak, de jó és kiegyensúlyozott családi körülmények között élt” – vázolta fel az ügy hátterét a Somogy megyei rendőrfőkapitány. Piros Attila hozzátette: „Néztük a mobiltelefonját, a számítógépét, hogy volt-e valami előjele az eltűnésének, de nem találtunk semmit”. Hangsúlyozta: a folyamatos kutatást és a nevelőanya kihallgatását követően 48 óra elteltével vált bizonyossá, hogy bűncselekmény áldozata lett a fiú.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 19. 13:00, péntek | Kék hírek
Új vezető irányítja a Nemzeti Védelmi Szolgálatot és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodát
Új vezetőket nevezett ki a Pósfai Gábor belügyminiszter a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda élére (KR NNI) - közölte a Belügyminisztérium az MTI-vel csütörtökön.
2026. Június 18. 15:00, csütörtök | Kék hírek
A Legfőbb Ügyészség teljes kivizsgálást és tájékoztatást ígért az aranykonvojügyben
2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek
Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt
Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.
2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek
Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton
Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.
