Hírek
2017. Február 20. 13:10, hétfő |
Helyi
Forrás: InfoEsztergom.hu
Kutyatámadás Kesztölc határában
Rottweiler támadt egy emberre Kesztölc és Piliscsév között szombaton. Az áldozat szerencsére néhány kisebb sérüléssel megúszta a támadást. A kutyát befogták.
Szombat délután nagytestű rotweiler támadt egy sétáló emberre a Kesztölc és Piliscsév közötti úton. Az kutyát az áldozat rokonai megfutamították. A kesztölci lakos elmondása szerint kisebb sérüléseket szenvedett, és megkapta a tetanuszoltást.
A támadó rottweilert Kele Tibor gyepmester befogta. A chip alapján megállapította, hogy a kutya gazdája Piliscséven lakik. A kutyát visszajuttatták gazdájának, aki ellen eljárás indult.
Forrás: kesztolc.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi
BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG
A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.
2026. Április 10. 18:00, péntek | Életmód
Gödöllőn adják elő június végén a Csíksomlyói passiót
A magyar szabadság napja alkalmából június végén Gödöllőn, a Világfa előtt adja elő a Nemzeti Színház a Csíksomlyói passiót, együttműködve a város művészeti együtteseivel
2026. Április 10. 16:00, péntek | Életmód
Utolsó napjához ért az Artemis II, a Hold körüli újabb űrrepülés
Utolsó napjához ért csütörtökön az Artemis II, az amerikai űrkutatási hivatal (NASA) Hold-programjának legénységgel végzett első Hold körüli űrrepülése.
