Hírek
2020. Január 02. 07:10, csütörtök |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu - illusztráció: pixabay
Lámpája buktatta le az eltiltott ittas autóst

Őrizetbe vették a férfit.
Az esztergomi járőrök szolgálatellátásuk közben figyeltek fel egy járműre január elsején éjszaka, amely világítás nélkül közlekedett. Az egyenruhások megállították a kocsit, amelyet egy 43 éves helyi férfi vezetett.
Az iratok ellenőrzésekor kiderült, hogy a jármű nem rendelkezik kötelező biztosítással, illetve az is, hogy a sofőrt a Budakörnyéki Bíróság 2011-ben végleg eltiltotta a járművezetéstől.
A férfival szemben alkoholszondát alkalmaztak, ami pozitív lett. A járőrök a sofőrt előállították, és járművezetés az eltiltás hatálya alatt szabálysértés elkövetése miatt őrizetbe vették – közölte a rendőrség.
Korábbi cikkek:
Kifogyott a benzin az ellopott kocsiból, ezért hátrahagyta
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 06. 09:39, hétfő | Helyi
TE DÖNTESZ – VALÓS TÖRTÉNETEKKEL A DROGPREVENCIÓÉRT
a tatai Magyary Zoltán Művelődési Központ adott otthont a Te döntesz című drogprevenciós színházi előadásnak, melynek során több száz középiskolás kapott lehetőséget arra, hogy szembenézzen a drogfüggőség valóságával
2025. Október 02. 11:19, csütörtök | Helyi
Idén először mentor-rezidens párosok is indulhatnak a Richter Érdemérem Díj háziorvosi pályázatán
2025. Szeptember 30. 21:34, kedd | Helyi
Richter TETT Természettudományos Nap Dorogon
A Richter TETT Természettudományos Nap szeptember 25-én Dorogra is eljutott, melynek keretében közel 200 tanuló tíz turnusban vett részt programokon a művelődési házban.