Hírek
2016. Október 13. 14:02, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - fotók: katasztrófavédelem
Leégett három hajó Balatonföldváron
Leégett három hajó a balatonföldvári kikötőben csütörtökön - tájékoztatott honlapján a Somogy Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.
A közlemény szerint az eddig ismeretlen okból keletkezett tűz egy vízi taxiról terjedt át egy másik motoros járműre, majd egy vitorlásra, a lángokat a siófoki tűzoltók fékezték meg.
Hozzátették: a tűz az elkerített területen lévő többi hajót is veszélyeztette, ezért volt olyan vízi jármű, amelyet elkötöttek a többitől, az egyik lángoló hajót pedig el kellett vontatni.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 07. 11:00, vasárnap | Belföld
Hegyi Zsolt: június 20-án indul a nyári főszezoni balatoni menetrend
Június 20-án indul, és a MÁV elektronikus rendszereiben hamarosan elérhető lesz a nyári főszezoni balatoni menetrend - jelentette be a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.
2026. Június 07. 08:44, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor állítsa le a Fidesz dezinformációs kampányát!
Felszólítom Orbán Viktort, hogy állítsa le a Fidesz dezinformációs kampányát és a propagandája által használt gyűlöletbeszédet - írta Magyar Péter miniszterelnök szombaton a Facebook-oldalán.
2026. Június 06. 17:00, szombat | Belföld
Kármán András: fontos, hogy az Európai Beruházási Bank sokkal aktívabb legyen Magyarországon
2026. Június 06. 16:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: végre távozott az MTVA hírhamisító vezérigazgatója
Megkésve, de ma végre távozott a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) hírhamisító vezérigazgatója - írta Magyar Péter miniszterelnök pénteken Facebook-oldalán.
