Városlista
2025. szeptember 16, kedd - Edit

Hírek

2011. Augusztus 06. 07:25, szombat | Belföld
Forrás: HírTV

Legalább négymilliárdot kell fizetniük, ha be akarnak lépni

Legalább négymilliárdot kell fizetniük, ha be akarnak lépni

Legkevesebb négymilliárd forintért léphet be egy negyedik mobilszolgáltató a hazai piacra.

A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság ekkora kikiáltási áron indítja meg az újabb szereplő számára félretett frekvenciablokk árverését.

 

Az értékesítés célja, hogy egyre több fogyasztó számára legyenek elérhetők a nagyobb sebességű, szélessávú mobilszolgáltatások. A hivatal szerint a szolgáltatás választékbővülésével az előfizetői díjak is csökkenhetnek. A licit eredményhirdetése november 22-én lesz. (pr)

hírTV

Címkék: mobil

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 15. 07:50, hétfő | Belföld

Megújul a fonyódi kikötő

2025. Szeptember 13. 09:27, szombat | Belföld

Ejtőernyős gyakorlattal folytatódott az Adaptive Hussars 2025

Ejtőernyős ugrást hajtottak végre a Különleges Műveleti Parancsnokság katonái pénteken a Várpalota határában lévő nullponti lő- és gyakorlótéren.

2025. Szeptember 13. 09:26, szombat | Belföld

Lázár János részletes, szigorú és őszinte vizsgálatot kért a magyarkúti vonatbaleset ügyében

Minden részletre kiterjedő, \"szigorú és őszinte vizsgálatot\" kért a MÁV vezetésétől a Magyarkút megállónál péntek reggel történt vonatbaleset ügyében az építési és közlekedési miniszter.