Hírek
2019. Június 04. 11:55, kedd | Helyi
Lehet más a matematika!
A matematika népszerűsítéséért, illetve a tehetségek gondozásáért járó Ericsson-díjjal tüntették ki a franka tanárát, Holló-Szabó Ferencet.
Az Ericsson Magyarország idén huszonegyedik alkalommal adta át a cég kutatás-fejlesztési igazgatósága által alapított Ericsson-díjakat nyolc tanárnak, az elismeréssel járó 400 ezer forintos pénzjutalommal együtt a matematika vagy a fizika népszerűsítéséért, illetve a tehetségek gondozásáért.
Az idei nyolc díjazott között vanesztergomi Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium tanára, Holló-Szabó Ferenc.
Gratulálunk a Tanár Úrnak, érdemes megnézni a kisvideót, amiben beszél munkájáról és megszólalnak a ferences diákok is!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 15. 13:56, szerda | Helyi
FÚZIÓ ’25
Öt szervezet részvételével sikeresen lezajlott vármegyénkben az ez évi Fúzió-gyakorlat.
2025. Október 06. 09:39, hétfő | Helyi
TE DÖNTESZ – VALÓS TÖRTÉNETEKKEL A DROGPREVENCIÓÉRT
a tatai Magyary Zoltán Művelődési Központ adott otthont a Te döntesz című drogprevenciós színházi előadásnak, melynek során több száz középiskolás kapott lehetőséget arra, hogy szembenézzen a drogfüggőség valóságával
2025. Október 02. 11:19, csütörtök | Helyi
Idén először mentor-rezidens párosok is indulhatnak a Richter Érdemérem Díj háziorvosi pályázatán
2025. Szeptember 30. 21:34, kedd | Helyi
Richter TETT Természettudományos Nap Dorogon
A Richter TETT Természettudományos Nap szeptember 25-én Dorogra is eljutott, melynek keretében közel 200 tanuló tíz turnusban vett részt programokon a művelődési házban.
