Hírek
2019. Január 10. 16:15, csütörtök |
Helyi
Forrás: Búbánatvölgyiek facebook csoport/S. Gábor
Leszakadt egy vezeték Búbánatban

Az E.On-t már értesítették, a vezeték érintése veszélyes lehet!
Alábbi rövid szöveget és fotókat posztolták nemrég egy búbánatvölgyi közösségi csoportban:
"Az Őrtorony utcában leszakadt egy betáp kábel. Már szóltunk az Eonnak, azért kerüljétek. Szigetelt kábel ahogy én láttam, de szerintem ne piszkálja senki. Őrtorony utca 31, vagy 33. sz ház betápja lehet."
Az arra közlekedők - ott lakók, esetleg azok, akik a búbánatvölgyi szállodába érkeznek vagy azon keresztül közelítik/hagyják el a völgyet - inkább kerüljenek, a Fárikúti út-11-es úton.
Frissítés (17.05) : a szolgáltató már a helyszínen, hamarosan megoldódik a dolog.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 25. 13:01, szerda | Helyi
A Múzeumok Éjszakája egyik legnépszerűbb esztergomi programja idén is a Richter Tudományos Show volt
Izzó tudományos kísérlet, lélegzetelállító fényfestés, csodás orgonakoncert, megelevenedő történelem és elragadó kiállítások .
2025. Június 05. 17:59, csütörtök | Helyi
Nagy döntést hozott a Richter, óriási változás vár Dorogra
Új korszak veszi kezdetét a Richternél – ennek részleteit nemrég jelentette be Magyarország legfontosabb gyógyszeripari vállalata. A Richter Gedeon Nyrt. hatóanyaggyártásának központja Dorog lesz.
2025. Június 04. 09:47, szerda | Helyi
ÚJABB CSAPÁS AZ ILLEGÁLIS HULLADÉKLERAKÓKRA
Célzott ellenőrzéssorozattal léptek fel az illegális autóbontás és hulladéklerakás ellen az Ács-Bábolna Rendőrőrs munkatársai.