Városlista
2026. március 26, csütörtök - Emánuel

Hírek

2022. Június 24. 17:10, péntek | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Letartóztatták a nőt, aki miatt meghalt a kisbabája

Letartóztatták a nőt, aki miatt meghalt a kisbabája

A baranyai nyomozók emberölés elkövetésével gyanúsítják a 31 éves horvát nőt.

A horvát állampolgárságú nő június 15-én délután Márfa szőlőhegyen megszülte a gyermekét, majd magára hagyta. A kiterjedt kutatás során a rendőrök megtalálták az életben lévő újszülöttet, azonban minden orvosi erőfeszítés ellenére a gyermek a kórházban meghalt.

A rendőrök a 31 éves nőt június 23-án Beremend Közúti Határátkelőhelyen elfogták, majd előállították a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányságra, ahol gyanúsítottként hallgatták ki. Őrizetbe vételét követően kezdeményezték letartóztatását, amelyet a bíróság pénteken elrendelt.

A nő ellen emberölés miatt nyomoz a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 26. 07:22, csütörtök | Belföld

MTVA: a hirado.hu minden hazai híroldalt maga mögé utasított a Facebookon

2026. Március 25. 13:00, szerda | Belföld

Az EU-ban 1,4 százalékkal nőtt az új autók eladása februárban

Az Európai Unióban éves összevetésben 1,4 százalékkal, 865 ezer 437-re nőtt az új autók eladása februárban - áll az európai autógyártók szakmai képviseleti szervezete, az ACEA honlapjára kedden fölkerült jelentésben.

2026. Március 25. 09:00, szerda | Belföld

31,5 milliárd forintos uniós támogatásból újulnak meg egészségügyi intézmények

Európai uniós támogatás segítségével 31,5 milliárd forintból újulnak meg egészségügyi intézmények