Hírek
2020. Augusztus 07. 11:00, péntek |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Letartóztatták a sorozatbetörőt

Pár napja kapták el, a bíróság pedig most elrendelte a férfi letartóztatását. Egy dági családi ház udvaráról lopott két alkalommal. Kiderült, hogy korábban is követett el bűncselekményeket.
Hat rendbeli lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a Dorogi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya egy sárisápi férfi ellen. A gyanú szerint az elkövető 2020. július 25-ére virradóra bement egy dági családi ház udvarára, és onnan alufelnit, gumiabroncsokat, aggregátort és fűkaszát tulajdonított el. Nem először járt a helyszínen, egy héttel korábban ugyanis szintén lopott onnan, alufelniket és akkumulátorokat. A dorogi nyomozók rövid időn belül azonosították és elfogták a tettest, és a nála tartott kutatás során az eltulajdonított értékeket is megtalálták - közölte a rendőrség.
A férfi nem volt ismeretlen a nyomozók számára. 2020 áprilisában ugyanis Sárisápon követett el hasonló jellegű bűncselekményeket. A gyanúsítottat a rendőrség őrizetbe vette és kezdeményezésére az ügyészség indítványt tett a letartóztatására, amit az illetékes bíróság 2020. augusztus 7-én elrendelt.
Videó az őrizetbe vételről ITT!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 06. 09:39, hétfő | Helyi
TE DÖNTESZ – VALÓS TÖRTÉNETEKKEL A DROGPREVENCIÓÉRT
a tatai Magyary Zoltán Művelődési Központ adott otthont a Te döntesz című drogprevenciós színházi előadásnak, melynek során több száz középiskolás kapott lehetőséget arra, hogy szembenézzen a drogfüggőség valóságával
2025. Október 02. 11:19, csütörtök | Helyi
Idén először mentor-rezidens párosok is indulhatnak a Richter Érdemérem Díj háziorvosi pályázatán
2025. Szeptember 30. 21:34, kedd | Helyi
Richter TETT Természettudományos Nap Dorogon
A Richter TETT Természettudományos Nap szeptember 25-én Dorogra is eljutott, melynek keretében közel 200 tanuló tíz turnusban vett részt programokon a művelődési házban.