Városlista
2025. szeptember 18, csütörtök - Diána

Hírek

2012. Július 29. 12:33, vasárnap | Sport
Forrás: Ambrus Gábor, az MTI különtudósítója jelenti

London 2012 - Ungvári újabb villámgyőzelme

London 2012 - Ungvári újabb villámgyőzelme

A 66 kg-os Ungvári Miklós megnyerte második mérkőzését is, ezzel bejutott a 16 közé vasárnap a londoni olimpia cselgáncstornáján.

A háromszoros vb-bronzérmes és Európa-bajnok dzsúdósnak az afgán Adzsmal Faizzada 17 mp-es legyőzése után nem kellett sokkal több a nemzetközi színtéren szintén ismeretlen belize-i Eddermys Sanchez ellen sem. Ungvári rögtön a mérkőzés elején eldobta szabadkártyával indult riválisát, az ippont érő akcióval csupán 19 mp-ig tartott a meccs.
A 31 éves, harmadik olimpiáján szereplő tatabányai cselgáncsozónak a 16 között már jóval nehezebb ellenféllel kell szembenéznie: azzal a szlovén Rok Draksiccal találkozik, akitől az idei Eb bronzmérkőzésén kikapott. Draksic a 32 között kezdett, s ipponnal jutott túl venezuelai ellenfelén.

Címkék: Olimpia-London2012

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 18. 07:45, csütörtök | Sport

Bajnokok Ligája - A Liverpool és a PSG is győzelemmel rajtolt, Szoboszlai gólpasszt adott

A Szoboszlai Dominikot és Kerkez Milost foglalkoztató Liverpool FC és a címvédő Paris Saint-Germain is győzelemmel rajtolt a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszában.

2025. Szeptember 15. 07:53, hétfő | Sport

MOL Magyar Kupa - A másodosztályú Kecskemét kiejtette az Újpestet

A másodosztályban szereplő Kecskeméti TE hosszabbítás után 3-2-re nyert az Újpest FC ellen vasárnap a labdarúgó MOL Magyar Kupában, és a legjobb 32 közé jutott.

2025. Szeptember 15. 07:52, hétfő | Sport

Premier League - Szoboszlaiék az utolsó pillanatokban harcolták ki a győzelmet Burnleyben

A Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal felálló, címvédő Liverpool a hajrában értékesített büntetővel nyert 1-0-ra a Burnley vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén.