Hírek
2013. Június 08. 18:02, szombat |
Helyi
Forrás: lvp/MTI
Loptak homokzsákolás közben Esztergomban és Almásfüzitőn

Esztergomban pénztárcával, telefonnal együtt loptak el egy táskát, miközben a tulajdonosa az árvízi védekezésben segített, Almásfüzitőn pedig két nő homokzsákokat lopott.
Esztergomban a Poór Antal téren lopott el ismeretlen tettes egy női táskát a Belvárosi templomból, miközben a tulajdonosa az árvízi védekezésben segédkezett, számolt be az egyik önkéntes a helyszínről.
Almásfüzitőnél pedig homokzsákokat lopott el az árvízi védekezéssel érintett területről két nő pénteken este, tájékoztatta a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense szombaton az MTI-t. A rendőrség mindkét elkövetőt elfogta, őrizetbe vette, és gyorsított eljárásban kezdeményezik bíróság elé állításukat. Az eltulajdonított 55 zsákot visszaszállították eredeti helyére – tette hozzá Racsné Galambos Gréta.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 02. 06:00, hétfő | Helyi
Spanyol Nagydíj - Piastri vezérletével kettős McLaren-győzelem Barcelonában
Oscar Piastri, a McLaren ausztrál versenyzője nyerte a Forma-1-es Spanyol Nagydíjat vasárnap Barcelonában, ezzel tízpontosra növelte az előnyét a világbajnoki összetettben csapattársával, a brit Lando Norrisszal szemben.
2025. Május 22. 09:52, csütörtök | Helyi
Meghívó - Magyar Hősök Emlékünnepe
2025. Május 22. 09:32, csütörtök | Helyi
Jöjjön el gyermekével a Richter Tűzoltó Gyereknapra!
Május 25-én, vasárnap immár negyedik alkalommal rendeznek interaktív gyereknapot a Richter Gedeon Nyrt. dorogi gyáregységének nagyparkolójában.