Hírek
2011. Szeptember 25. 07:13, vasárnap |
Külföld
Forrás: HírTV
Lövöldözés XVI. Benedek szentmiséjén
Letartóztattak egy férfit Németországban, miután légfegyverrel lövöldözött röviddel XVI. Benedek pápa szentmiséje előtt Erfurtban.
Senki nem sérült meg, a tartományi belügyminiszter szerint az egyházfő biztonsága nem volt veszélyben. A támadó szemtanúk szerint a biztonsági kordonon kívülről adott le négy lövés a biztonsági őrökre. Nem sokkal később egy közeli lakásban fogták el. (lm)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 18. 14:00, szerda | Külföld
Donald Trump: a Béketanács hatása jóval túlnyúlik majd a gázai békén
A Béketanács hatása jóval túlnyúlik majd a gázai békén, és bizonyos kérdésekben az ENSZ-szel összehangoltan működik majd - jelentette ki Donald Trump kedden.
2026. Február 16. 15:00, hétfő | Külföld
Donald Trump: a Béketanács tagállamai dollármilliárdokat ajánlottak Gáza számára
A Béketanács tagállamai több mint 5 milliárd dollárt ajánlottak fel a Gázai övezet újjáépítésére, valamint humanitárius segítségként
2026. Február 14. 12:00, szombat | Külföld
Donald Trump ismét közzétette azt a bejegyzését, amiben Orbán Viktort támogatja
Donald Trump amerikai elnök megismételte pénteken az Orbán Viktor magyar miniszterelnököt támogató múlt heti internetes bejegyzését.
