Hírek
2016. Október 15. 07:23, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Ma a tömegközlekedésben is munkanapi menetrend lesz
A munkanap-áthelyezés miatt a tömegközlekedésben ma a munkanapi menetrend érvényes, és a parkolásért is fizetni kell.
A MÁV korábbi tájékoztatása szerint szombaton a vonatok a pénteki menetrend szerint közlekednek.
A Volánbusz járatai is munkanapi menetrend szerint járnak. A társaság a honlapján felhívta a figyelmet arra, hogy a regionális közlekedési központok ettől az általános közlekedési rendtől eltérően is indíthatják autóbuszaikat.
A fővárosi közösségi közlekedésben szombaton a tanítási szünetek idején érvényes pénteki menetrend van érvényben. Emellett, mivel munkanap van, fizetni kell a parkolásért.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 31. 15:00, vasárnap | Belföld
Megerősítette a magyar államadós-osztályzatot az S&P
2026. Május 31. 14:00, vasárnap | Belföld
Hegyi Zsolt: szombat hajnaltól ismét járnak a vonatok Veszprém és Ajka között
2026. Május 31. 13:00, vasárnap | Belföld
Tarr Zoltán: a forrásokat mostantól nem túlárazott presztízsberuházásokra fordítjuk
2026. Május 31. 13:00, vasárnap | Belföld
Bóna Szabolcs: új fejlesztési lehetőségek nyílhatnak meg a mezőgazdaság és az élelmiszeripar számára
Ismét van lehetőség a fejlődésre és a fejlesztésekre az uniós források megnyitása után - közölte az agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter a Facebook-oldalán szombaton reggel.
