Hírek
2014. Január 20. 08:09, hétfő |
Helyi
Forrás: lvp/KEMRFK
Magára hívta a rendőrséget egy körözött férfi, mert nem engedték be a kocsmába

Nem engedték be a kocsmába, ezért hívott rendőrt Süttőn egy férfi szombaton. Mint kiderült, jobban tette volna, ha csöndben marad, ugyanis körözték rablás miatt.
Egy 35 éves férfi telefonon tett bejelentést a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába szombaton, miszerint Süttőn, az egyik kocsmába nem akarják beengedni. A Nyergesújfalui Rendőrörs járőrei a megadott helyen megtalálták a bejelentőt. Ellenőrizték az iratait, ekkor derült ki, hogy a győri férfi ellen a Győri Járásbíróság rablás bűntett elkövetése miatt adott ki elfogatóparancsot. A férfit az egyenruhások a helyszínen elfogták. Előállítását követően őrizetbe vették és a Tatabányai Rendőrkapitányság fogdájára vitték.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 06. 09:39, hétfő | Helyi
TE DÖNTESZ – VALÓS TÖRTÉNETEKKEL A DROGPREVENCIÓÉRT
a tatai Magyary Zoltán Művelődési Központ adott otthont a Te döntesz című drogprevenciós színházi előadásnak, melynek során több száz középiskolás kapott lehetőséget arra, hogy szembenézzen a drogfüggőség valóságával
2025. Október 02. 11:19, csütörtök | Helyi
Idén először mentor-rezidens párosok is indulhatnak a Richter Érdemérem Díj háziorvosi pályázatán
2025. Szeptember 30. 21:34, kedd | Helyi
Richter TETT Természettudományos Nap Dorogon
A Richter TETT Természettudományos Nap szeptember 25-én Dorogra is eljutott, melynek keretében közel 200 tanuló tíz turnusban vett részt programokon a művelődési házban.