Hírek
2012. Július 24. 10:59, kedd |
Sport
Forrás: MTI
Magyar siker a stuttgarti 24 órás futóversenyen
Zahorán Ádám nyerte meg pályacsúccsal a Stuttgartban rendezett nemzetközi 24 órás futóversenyt.
A 371 fős mezőnyben a magyar ultrafutó 127 kört tett meg hétvégén az 1600 méteres pályán, s rajt-cél győzelmet aratott. A 202,9 km-es eredmény nem csupán pályacsúcsot jelent, hanem Zahorán ezzel teljesítette a nemzetközi szövetség világbajnoki kvalifikációs szintjét.
A Bécs-Pozsony-Budapest Szupermaraton 2008-as győztesének tájékoztatása szerint a viadal nagyon nehéz körülmények között zajlott, mivel az első 12 órában többször felhőszakadás zúdult a pályára.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 18. 07:23, kedd | Sport
Magyar-ír - Szoboszlai: egy vb-vel tartozunk nektek és magunknak!
2025. November 17. 07:35, hétfő | Sport
Magyar-ír - Csányi Sándor: talán megérdemeltük volna a pótselejtezőt
A 72 éves sportvezető bő egy órával a lefújás után is könnyes szemmel nyilatkozott, de három rövid mondat után elérzékenyülve távozott.
2025. November 17. 07:30, hétfő | Sport
Magyar-ír - Rossi: nehéz most a jövőre gondolni
2025. November 16. 08:32, vasárnap | Sport
Magyar-ír - Caoimhín Kelleher: óriási meccs lesz
Mindkét csapaton hatalmas lesz a nyomás, ezért óriási mérkőzésre számít vasárnap a magyarok ellen Caoimhín Kelleher, az ír labdarúgó-válogatott kapusa a két együttes világbajnoki selejtezőjén, a sorozat zárófordulójában.

