Hírek
2020. Február 03. 15:25, hétfő |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Már a lányok is rúgják a bőrt az FC Esztergomban – Várják a további jelentkezőket!
Az FC Esztergomnál januártól elindult a kislányoknak szóló edzés is, amelyre várja a klub a kicsiket és nagyobbakat egyaránt.
Az FC Esztergomnál várja azokat a kislányokat, akik szeretnének megismerkedni a labdarúgás alapjaival, egy remek csapat tagjai lenni és focitornákra járni hétvégéken. Az edzéseket Dobák István vezetőedző és Budavári Dániel asszisztens edzők tartják, akik játékos feladatokkal, sorversenyekkel, izgalmas kihívásokkal várják a lányokat – olvasható a klub felhívásában.
Edzések időpontja:
kedden és csütörtökön 16:30 - 17:30
Edzések helyszíne:
MTH tornaterem - Futball Centrum, Esztergom Budai Nagy Antal út 11.
Következő edzés:
2020. február 4. kedd 16:15 - Futball Centrum, Esztergom Budai Nagy Antal út 11.
Felszerelés:
sportcipő, sport rövidnadrág, sport trikó
A csatlakozásról bővebb információt Szivák Krisztiántól kérhető a 70/371-5427-es telefonszámon!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 02. 09:38, szerda | Helyi
TÖBB TUCAT BALHÉÉRT FELELHET
A tatabányai nyomozók befejezték az eljárást az ellen a 26 éves férfi ellen, aki lopásokat, rablást, garázdaságot és testi sértést is elkövetett.
2025. Március 25. 23:26, kedd | Helyi
Richter TETT-mesepályázat – Díjazták a legjobb természettudományos meséket
2025. Március 25. 09:58, kedd | Helyi
KERESSÜK A SZEMTANÚKAT ÉS A BALESET OKOZÓJÁT
Az ismeretlen járművezető áttért a szemközti forgalmi sávba, ahol érintőlegesen ütközött egy másik járművel.
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.