Városlista
2026. január 18, vasárnap - Piroska

Hírek

2017. Szeptember 19. 05:01, kedd | Belföld
Forrás: mti

Már csak 3800 jegy van a magyar-feröeri vb-selejtezőre

Már csak 3800 jegy van a magyar-feröeri vb-selejtezőre

A magyar szövetség hétfői tájékoztatása szerint már csak 3800 jegy kapható a labdarúgó-válogatott utolsó világbajnoki selejtezőmérkőzésére, melyet Feröer-szigetek csapatával játszik.

A megmaradt belépőket, amelyek döntő többsége 1000 forintba kerül, a meccsjegy.mlsz.hu oldalon, illetve személyesen közel 350 értékesítési ponton a TEX-viszonteladóknál lehet megvásárolni.

Bernd Storck szövetségi kapitány csapata október 7-én Svájcban lép pályára, majd három nappal később a Groupama Arénában a szigetországiak ellen zárja a kvalifikációs sorozatot. A magyarok harmadik helyen állnak a csoportjukban, de már nincs esélyük a második, pótselejtezőt érő hely megszerzésére sem.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld

MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron

Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.

2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld

Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője

A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.

2026. Január 18. 08:00, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni

Biztosan tudjuk, hogy csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Miskolcon, a Digitális Polgári Körök háborúellenes gyűlésén.