Hírek
2019. Január 08. 09:59, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Megdőlt az idei téli hidegrekord
Megdőlt az idei téli hidegrekord, kedden mínusz 18 foknál hidegebbet is mértek - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat a Facebook-oldalán.
Mint írták: ezen a télen még nem mértek ilyen hideget, mint kedden hajnalban Vásárosnaményban, ahol mínusz 18,6 Celsius-fokig hűlt le a levegő. Ugyanakkor megjegyezték: két évvel ezelőtt ezen a napon Tésán mínusz 28,1 fok volt.
Az előrejelzés szerint a legmagasabb nappali hőmérséklet kedden országosan mínusz 6 és plusz 3 fok között alakul. A következő napokban előfordulhatnak mínusz 10 fok körüli minimumok, de aztán fokozatosan enyhül a hideg.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 04. 23:00, kedd | Belföld
GENEZIS – Magyar Misztériumjáték
"Pillanatképek a magyar nemzet sok ezeréves történelméből.”
2026. Augusztus 04. 13:00, kedd | Belföld
Szeptember elején indul az Ide Buda! 1686 emlékév
A Budavári Önkormányzat Ide Buda! 1686 elnevezéssel indít emlékévet Buda visszafoglalásának 340. évfordulója alkalmából.
2026. Augusztus 04. 10:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: Hamarosan kezdődik a zalaszentiváni deltavágány építése
A zalaszentiváni deltavágány és az új megálló kivitelezésével elkezdődik a közvetlen vasúti kapcsolat építése Szombathely és Zalaegerszeg között - közölte közösségi oldalán hétfőn Vitézy Dávid.
