Hírek
2019. Július 03. 05:02, szerda |
Belföld
Forrás: police.hu
Megfenyegette feleségét, hogy megöli
A bíróság elrendelte a letartóztatását annak a férfinak, aki megöléssel fenyegette a feleségét Tatán.
A rendőrségre június 29-én délután bejelentés érkezett, hogy Tatán egy családi ház udvarán az ott lakó férfi fegyverrel a kezében fenyegeti a feleségét, és egy alkalommal a levegőbe lőtt. A rendőrök a ház udvarán a 66 éves férfit elfogták, és előállították a Tatai Rendőrkapitányságra, ahol emberölés bűntett kísérlete miatt gyanúsítottként hallgatták ki. Elmondta, hogy csak rá akart ijeszteni a feleségére.
A rendőrök lefoglalták a fegyvert és a lőszereket, amiket szakértő bevonásával vizsgálnak. A nyomozók K. Róbertet őrizetbe vették, és a rendőrség kezdeményezésére az illetékes ügyészség indítványt tett a letartóztatására, amit a Tatabányai Járásbíróság július 2-án elrendelt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 13. 07:30, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: a Mercedes létrehozza az első magyarországi kutatás-fejlesztési központját
2025. November 13. 07:27, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a gyermekeket is
A kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a nevelőszülőkre szoruló gyermekeket is - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook oldalára feltöltött videóban szerda este.
2025. November 12. 07:20, szerda | Belföld
Nébih: Baranya vármegyei vaddisznóban állapították meg az afrikai sertéspestis jelenlétét
A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) az afrikai sertéspestis (ASP) jelenlétét erősítette meg Baranya vármegyében.

