Hírek
2021. Február 02. 08:56, kedd |
Belföld
Forrás: MTI/MTI/Mihádák Zoltán
Megölte élettársát egy nő Budapesten
Megölte élettársát egy nő Budapesten a II. kerületben, majd magával is végezni akart - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság hétfőn a police.hu oldalon.
Azt írták: hétfő este 19 óra 20 perckor érkezett bejelentés arról, hogy egy II. kerületi lakásban haláleset történt. A rendőrség információi szerint a lakásban egy nő megölte élettársát, majd magával is végezni próbált.
Közölték: a férfi a helyszínen belehalt sérüléseibe, a 39 éves nőt a mentők kórházba vitték.
Az ügyben a rendőrség emberölés miatt indított eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 12. 12:00, csütörtök | Belföld
Nagy Bálint: az idén több mint 800 kilométernyi útszakasz újul meg országosan
2010 óta a Magyar Közút kezelésében lévő 30 ezer kilométernyi útból több mint hétezer teljes egészében megújult, az idén pedig további több mint 800 kilométernyi szakasz újul meg
2026. Február 12. 10:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Kína döntően járulhat hozzá a magyar gazdasági sikerekhez
2026. Február 12. 07:23, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország rendkívül sokat profitál a Kínával folytatott együttműködéséből
2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld
Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása
Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.

