Városlista
2025. július 6, vasárnap - Csaba

Hírek

2019. Április 20. 06:00, szombat | Belföld
Forrás: MTI/MTI/Bodnár Boglárka

Megölte feleségét egy forráskúti férfi

Megölte feleségét egy forráskúti férfi

A gyanú szerint megölte feleségét, majd öngyilkos lett egy forráskúti férfi szombaton - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.

Szabó Szilvia közölte, a rendelkezésre álló adatok alapján a férfi szombaton délelőtt ölte meg házastársát, majd magával is végzett.

A rendőrség emberölés megalapozott gyanúja miatt indított eljárást az ügyben - tudatta a százados.

A bűncselekmény a Csongrád megyei község egyik szélén található családi házban történt. A rendőrök lezárták a környéket, a helyszínre érkezett hozzátartozókat sem engedték be a házba. Az épületet helyszínelők vizsgálják át - tapasztalta az MTI tudósítója.

Címkék: gyilkosság

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 06. 13:00, vasárnap | Belföld

Hubai Imre: a gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme

A gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme - közölte az Agrárminisztérium mezőgazdaságért felelős államtitkára szombaton Kiskörén.

2025. Július 06. 09:40, vasárnap | Belföld

Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben

Az elsődleges információink szerint 19-en sérültek meg a 442-es főúton

2025. Július 06. 08:18, vasárnap | Belföld

Hőség - Meteorológia: zivatarokra és magas középhőmérsékletre kell készülni vasárnap

Változás következik be az időjárásban: vasárnap zivatarokra kell készülni elsősorban a Dunántúlon és 27 Celsius-fok felett alakulhat a napi középhőmérséklet az ország déli részén, emellett nagyon erős lesz az UV-B-sugár

2025. Július 05. 20:27, szombat | Belföld

MÁV-csoport: további vonalakon bővül az éjszakai közlekedés a metrók üzemidő-bővítéséhez kapcsolódva

A MÁV-csoport több vasútvonalon új járatokat indít, illetve módosítja a menetrendet, szombattól bővíti az éjszakai szolgáltatást.