Városlista
2026. január 19, hétfő - Sára

Hírek

2022. Április 04. 07:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti - fotó: MTI/Mihádák Zoltán

Megöltek egy fiatal nőt Zuglóban

Megöltek egy fiatal nőt Zuglóban

Megöltek egy fiatal nőt Zuglóban vasárnap este. A feltételezett elkövetőt elfogták - közölte a rendőrség a honlapján.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) közleménye szerint egy nyolcéves kisfiú telefonált a 112-es segélyhívószámra és azt mondta a diszpécsernek, hogy édesanyja rosszul van. A mentők megpróbálták újraéleszteni a 30 éves nőt, de már nem tudtak segíteni rajta.

A helyszíni adatok idegenkezűségre utaltak, ezért a BRFK emberölés gyanúja miatt nyomozást indított ismeretlen tettes ellen. A feltételezett elkövetőt azonosították. A 32 éves férfit három órán belül egy fővárosi bevásárlóközpontban fogták el, elszámoltatása folyamatban van - közölték.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 19. 07:25, hétfő | Belföld

Izraeli-palesztin - Orbán Viktor közzétette Donald Trump meghívólevelét a gázai Béketanácsba

Közzétette vasárnap a Facebookon Orbán Viktor miniszterelnök azt a levelet, amelyben Donald Trump amerikai elnök meghívja Magyarországot a gázai Béketanácsba, és azt is közölte, hogy elfogadta a felkérést.

2026. Január 19. 07:16, hétfő | Belföld

Hegyi Zsolt: tovább javítja a pontosságot a MÁV-csoport

A vonatok késését több mint 3 százalékpontnyival tudta csökkenteni a vasúttársaság tavaly, és az a cél, hogy 2030-ra 88 százalékra javítsák a vonatok pontosságát

2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld

MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron

Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.

2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld

Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője

A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.