Városlista
2025. április 8, kedd - Dénes

Hírek

2013. Március 14. 11:44, csütörtök | Belföld
Forrás: MTI

Megpróbálták feltörni a Fidesz honlapját

Megpróbálták feltörni a Fidesz honlapját

Ismeretlenek megpróbálták feltörni a Fidesz honlapját szerda este, a kormánypárt feljelentést tesz ügyben - közölte a Fidesz sajtóirodája csütörtökön az MTI-vel.

Közleményükben azt írták: "a támadást sikerült elhárítani, de a Fideszt felháborítja az újabb erőszakos akció".
Emlékeztettek arra, hogy a múlt héten "radikális demonstrálók" egy csoportja betört a Fidesz budapesti székházába. A szabadon választott magyar parlament egy pártján keresztül, ismét a demokratikus intézményrendszert érte támadás - fogalmaztak.
Közölték: a Fidesz feljelentést tesz, és felkéri az illetékes szerveket, hogy a lehető legrövidebb időn belül derítsék ki, kik állnak az újabb támadás mögött. Minden embernek joga van tudni, kik azok, akik a magyar demokrácia meggyengítésében érdekeltek - tették hozzá.

Címkék: Pártok-Fidesz

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 08. 09:02, kedd | Belföld

Egyre többen élnek vissza a NAV nevével

Egyre többen élnek vissza a NAV nevével. A NAV a honlapján nemcsak a legfontosabb információkat teszi közzé, hanem azoknak az sms-eknek, e-maileknek a képét is, amelyekkel a leggyakrabban próbálkoznak a csalók.

2025. Április 08. 07:51, kedd | Belföld

Szlovákia a száj- és körömfájás betegség miatt ideiglenesen felújítja az ellenőrzéseket a magyar és osztrák határon

A haszonállatok egy részét sújtó száj- és körömfájás betegséggel összefüggésben Szlovákia keddtől ideiglenesen felújítja az ellenőrzéseket a magyar és osztrák határon

2025. Április 08. 07:50, kedd | Belföld

Nagy István: nincs újabb kitörés, folytatódik a védekezés a ragadós száj- és körömfájás betegség ellen

Nincs újabb kitörés, folytatódik a védekezés a ragadós száj- és körömfájás betegség ellen - hangsúlyozta Nagy István agrárminiszter az állategészségügyi operatív törzs ülését követő sajtótájékoztatón hétfőn Mosonmagyaróv

2025. Április 07. 07:34, hétfő | Belföld

A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok, majd visszatér a tavaszias idő

A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok az ország egy részén, majd a hét második felében erősödik a nappali felmelegedés és a hét végén ismét 20 Celsius-fok közelében várhatók a maximumok.