Hírek
2021. Április 15. 08:54, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Megkéselte az anyját egy gyöngyösi férfi
Késsel megsebesítette édesanyját és egy másik rokonát egy fiatal férfi Gyöngyösön, a helyi rendőrök elfogták és őrizetbe vették - közölte a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán az MTI-vel.
Azt írták, a 19 éves fiatal még kedd délután pénzt követelt az édesanyjától, aki ezt megtagadta. Emiatt a fiú egy késsel megsebesítette az anyját és az ott lévő másik rokonát is, utóbbi az elsődleges orvosi szakvélemény szerint életveszélyes sérüléseket szenvedett.
Ezt követően a férfi elvette anyja mobiltelefonját és elhagyta a gyöngyösi lakást, ám a helyi rendőrök rövid időn belül elfogták.
A Heves Megyei Rendőr-főkapitányság rablás és életveszélyt okozó testi sértés gyanúja miatt őrizetbe vette a férfit, és kezdeményezte a letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 17. 15:00, kedd | Belföld
A Mol kezdeményezi a stratégiai kőolajkészletek felszabadítását a régió ellátásbiztonságának fenntartása érdekében
2026. Február 17. 13:00, kedd | Belföld
MVM: elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok
Elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok - közölte az MVM hétfőn az MTI-vel.
2026. Február 17. 11:00, kedd | Belföld
Semjén Zsolt: a KDNP az egyetlen történelmi párt
2026. Február 17. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: aranykor köszöntött be az amerikai-magyar kapcsolatokban
Aranykor köszöntött be az Egyesült Államok és Magyarország közötti kapcsolatokban

