Hírek
2017. Szeptember 23. 14:34, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Megtalálta a rendőrség a halálos gázolás feltételezett elkövetőjét

Megtalálta szombaton a rendőrség azt az autót, illetve annak sofőrjét, aki a gyanú szerint szombatra virradóra elgázolt, majd cserben hagyott egy férfit Pilisszentkereszt külterületén.
A baleset elszenvedője a helyszínen belehalt sérüléseibe.
A rendőrség a police.hu honlapon közölte, hogy a baleset után a szentendrei rendőrök egy sötét színű Opelt kerestek. A gépkocsit szombat délelőtt megtalálták egy dobogókői ingatlanon. Az autót lefoglalták, a jármű feltételezett vezetőjét, egy 46 éves pilisszentkereszti nőt, valamint utasát, egy 29 éves férfit a rendőrök előállították.
Az ügyben segítségnyújtás elmulasztása miatt indítottak eljárást.
A rendőrség korábban azt közölte, hogy a balesetet követően a rendőrök egy járművezetővel szemben intézkedtek Esztergom területén, az elsődleges helyszíni szakértői vizsgálatok alapján azonban kiderült, hogy ő a balesettel nem hozható összefüggésbe. Ezután tettek közzé felhívást az Opel keresésére.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 19. 08:59, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 42. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. Október 19. 08:56, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: mi maradtunk egyedül Európában a béke útján
Miért éppen Budapest? Tegnap óta sokan kérdezik és találgatnak szerte a világban, miért lett Magyarország a helyszíne az amerikai és az orosz elnök találkozójának.
2025. Október 18. 08:08, szombat | Belföld
KSH: a bruttó átlagkereset 683 300 forint volt, 8,7 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbit
A bruttó mediánkereset 563 400 forint volt.
2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld
Orbán Viktor: nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót
Nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót