Hírek
2018. Január 12. 11:42, péntek |
Belföld
Forrás: police.hu
Megtépte egymást két nő, egyikük kórházba került
Összeverekedett két nő az utcán Lúzsokon csütörtökön. Egyiküket a mentők kórházba szállították.
Garázdaság gyanúja miatt indított nyomozást a Siklósi Rendőrkapitányság az ellen a két nő ellen, akik csütörötkön 12 óra 30 perc körül verekedtek össze Lúzsokon, a Fő utcában. A verekedőket egy járókelő választotta szét, majd értesítette a rendőröket. A rendőrök a helyszínen egy 35 éves helyi nőt fogtak el, akit előállítottak és kihallgatták gyanúsítottként. Kihallgatása során a bűncselekmény elkövetését elismerte, és elmondta, hogy egy 20 éves helyi nővel vitatkoztak, majd perceken keresztül tépték egymás haját. A verekedésben a fiatalabb nő könnyebben megsérült.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 07. 07:53, szerda | Belföld
A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől
A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden a Facebookon.
2026. Január 07. 07:50, szerda | Belföld
Havazás - Meteorológia: keleten várható jelentős havazás
Szerdán keleten várható jelentős havazás, csütörtök reggelig további 10-20 centiméter friss hó várható, ezért a HungaroMet Zrt. szerdára több keleti vármegyére másodfokú (narancs) figyelmeztetést adott ki.
2026. Január 06. 07:20, kedd | Belföld
NAV: januártól számos kedvező adóügyi változás lépett életbe
Januártól nemcsak a harminc év alattiak teljes szja-mentessége lépett életbe, hanem a negyven év alatti kétgyermekes anyák is beléptek az szja-mentes körbe, és emelkedett a családi adókedvezmény összege.
