Hírek
2013. Július 03. 08:58, szerda |
Helyi
Forrás: lvp
Megtisztult a kerékpárút a Futóműveknek köszönhetően
Teljes hosszában használható az esztergomi kerékpárút, miután az Esztergomi Futóművek Amatőr SE szervezésében, futók és önkéntesek összefogva eltakarították az árvíz nyomait felületéről.
Az Esztergomi Futóművek Amatőr SE Facebook oldalán fejtette ki, hogy a kerékpárút teljes hosszában használható, több helyen ugyan még vékony iszapréteg található rajta, de ezzel együtt ismét futható, kerekezhető, sétálható, járható. A futók által szervezett akcióban ismét több önkéntes vett részt, akiknek külön is megköszöni az egyesület segítségüket:
„Köszönjük a segítőknek: Drevenák Bélának, Érdy Gábornak, Hégli Ferencnek, Gyóni Erikának, Kalmár Károlynak, Krebsz Tibornak, Sátek Melindának, Szabó Tamásnak, Ujvári Tímeának és Tüske Zsoltnak, valamint annak a lelkes sportolónak, aki felajánlásként a Bobcat-et rendelkezésre bocsátotta.
És természetesen köszönjük a két „gerillakertésznek” is a Csenkei-híd utáni szakasz megtisztítását: Balog Józsefnek és Szakály Dánielnek, valamint a besegítő Geletey Balázsnak” – olvasható a Futóművek oldalán.
Fotó: Esztergomi Futóművek - Ilyen volt a takarítás előtt a biciklisút
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi
BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG
A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.
