Hírek
2018. Augusztus 12. 19:16, vasárnap | Helyi
Messze még a nyár vége
Marad a meleg a jövő héten, de itt-ott záporok hozhatnak enyhülést.
Augusztusban eddig sem fáztunk, a következő egy hétben sem fogunk az elérejelzések szerint. A napi legmagasabb hőmérséklet minden nap eléri, de leginkább meghaladja majd a 30 fokot, 33-34 körüli napi csúcsokkal.
Az éjszakák a múlt héthez képest egy kicsivel hűvösebb lesznek, rendszerint 20 fok körüli hőmérséklettel.
Csapadék viszont továbbra is csak elvétve lehet, a legnagyobb valószínűség szerint elsősorban kedden és szerdán van esély enyhítő záporokra, zivatarokra, ezek azonban csak átmenetileg okoznak lehűlést.
Röviden: marad a nyár, várhatóan egész héten, sőt, a hosszú távú előrejelzések szerint még a kvöetkező héten is bőven strandidő lesz.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi
BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG
A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.
2026. Április 13. 10:00, hétfő | Külföld
Választás 2026 - Ursula von der Leyen: Magyarország Európát választotta
Magyarország Európát választotta - írta X-bejegyzésében az Európai Bizottság elnöke vasárnap este a magyarországi parlamenti választások eredményeire reagálva.
2026. Április 13. 09:16, hétfő | Belföld
Kilőtt a forint a választási eredmény hírére
Négy éve nem volt ilyen erős a magyar fizetőeszköz.
