Városlista
2026. április 9, csütörtök - Erhard

Hírek

2012. Március 20. 14:13, kedd | Kék hírek
Forrás: mno

Milliókat loptak az idős nénitől

Milliókat loptak az idős nénitől

Trükkös tolvajok jártak egy 84 éves kiskunhalasi nőnél. Azt mondták, villanypóznát kell állítaniuk az udvarban.

Nyomozás indult ismeretlen tettesek ellen, akik egy 84 éves kiskunhalasi nénihez megtévesztéssel jutottak be, majd a figyelmét elterelve a lakásából 3 millió forintot loptak el – közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság kedden.

A sértettnél hétfő délután megjelenő tolvajok azt állították, hogy villanypóznát kell állítaniuk az udvarban, ezért ott méréseket kell végezniük. Az idős asszony csak később, a tettesek távozása után vette észre, hogy meglopták.

mno

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek

Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában

Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.

2026. Április 08. 12:00, szerda | Kék hírek

BRFK: 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból a rendőrök a húsvéti ünnep alatt

A rendőrök csütörtök estétől kedd reggelig 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police. hu oldalon.

2026. Április 05. 09:13, vasárnap | Kék hírek

Hárman meghaltak, ketten megsérültek, amikor fának csapódott egy autó Kiskunfélegyháza közelében

Hárman meghaltak, ketten pedig súlyosan megsérültek, amikor fának csapódott egy autó szombatra virradóra Kiskunfélegyháza térségében, egy alsórendű úton

2026. Április 03. 12:00, péntek | Kék hírek

Letartóztatták a férfit, aki megölte a feleségét Győrben

A Győri Járásbíróság elrendelte annak a férfinak a letartóztatását, aki megölte a feleségét Győrben szerda reggel - tudatta a járásbíróság döntését a Győri Törvényszék csütörtökön az MTI-vel.