Városlista
2026. május 13, szerda - Szervác

Hírek

2019. Március 02. 15:02, szombat | Helyi
Forrás: police.hu

Mindent vitt a sárisápi betörőnő

Mindent vitt a sárisápi betörőnő

Az ablakon át mászott be egy sárisápi családi házba egy 40 éves helyi nő.

Lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a Dorogi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya 2018. június 29-én ismeretlen tettes ellen, aki az ablakon keresztül bement egy sárisápi családi házba és onnan különböző értékeket tulajdonított el.

Az elkövető pénztárcát, készpénzt, mobiltelefont, emellett élelmiszereket és kozmetikumokat is magával vitt a lakásból. A sértett amint észrevette a lopást, feljelentést tett a rendőrségen. A dorogi nyomozók széleskörű adatgyűjtést folytattak az elkövető azonosítása érdekében, akit két hónappal később hallgattak ki gyanúsítottként.

A 40 éves S. Katalin ellen folytatott ügyben a Dorogi Rendőrkapitányság az ügy vizsgálati szakaszában a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és az iratokat átadta az ügyészségnek.

Címkék: betörő, sárisáp

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 10. 10:00, vasárnap | Helyi

A cseh kormányfő bízik abban, hogy a magyar miniszterelnökkel együttműködve sikerül megújítani a V4-eket

A cseh kormányfő örömmel várja az együttműködést Magyar Péter új magyar miniszterelnökkel és bízik abban, hogy együtt sikerül felújítani a visegrádi együttműködést.

2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi

Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben

A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi

Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz

Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.

2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi

Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt

Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.