Hírek
2013. Augusztus 23. 14:30, péntek |
Sport
Forrás: pannonmedia.hu
MKB-VMV Veszprém – formálódik az új csapat

Onetoval közös megegyezéssel szerződést bontottak, Timuzsin és Iváncsik hosszabbított. Új címerét is bemutatta a a veszprémi kézilabda csapat, melyen már az új főtámogató neve is szerepel. A megszokott piris fehér színek mellé, bekerült az arany is.Reméljük újabb bajnoki címeket sugallva…
Távozik a Veszprémből Marco Oneto. A chilei beállós, aki tavaly nyáron érkezett, most közös megegyezéssel bontottak szerződést, ami érthető, hiszen kicsit sokan lettek ezen a poszton. A klub honlapja szerint Oneto várhatóan pénteken orvosi vizsgálatokon esik át, majd aláírhatja a szerződését új csapatával, a német Magdeburggal.
Közben két alapjátékossal hosszabbítottak. Schuch Timuzsin szerződése 2013. június 30-án járt le, az új lejárat: 2016. június 30. Iváncsik Gergő kontraktusa 2014. június 30-án ért volna véget, de ezt a felek egy évvel kitolták, így 2015. június 30-ig van érvényes szerződése a balszélsőnek.
Mint ismert, az MVM beállt a veszprémi kézilabda csapata főtámogatóinak sorába. A Magyar Villamosművek ráadásul névadó szponzora lett a klubnak, így annak új neve MKB-MVM Veszprém. A támogatás részleteiről csak később számolnak be a felek, az új címert viszont már megmutatták az interneten.
A fiúk most úton vannak Franciaországba, egy újabb felkészülési mérkőzésre. Első BL meccsüket szeptember 19-én Szentpéterváron játsszák, ottani idő szerint este 8 órakor.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 02. 06:59, hétfő | Sport
Férfi vízilabda BL - Első magyar csapatként védte meg címét a Ferencváros
A címvédő FTC-Telekom 13-11-re legyőzte a szerb Novi Beograd csapatát a férfi vízilabda Bajnokok Ligája máltai négyes döntőjének vasárnapi fináléjában.
2025. Június 01. 08:19, vasárnap | Sport
Bajnokok Ligája - Először ülhet fel Európa trónjára a PSG
A Paris Saint-Germain története során először megnyerte a labdarúgó Bajnokok Ligáját, mivel a sorozat szombati, müncheni fináléjában kiütéses, 5-0-s sikert aratott az Internazionale felett.
2025. Június 01. 08:18, vasárnap | Sport
Női kézilabda BL - A Győr egy góllal legyőzte az Esbjerget az elődöntőben
A címvédő Győri Audi ETO KC 29-28-ra legyőzte a dán Esbjerget a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjének szombati első elődöntőjében.
2025. Május 31. 08:37, szombat | Sport
Férfi vízilabda BL - A címvédő FTC végig vezetve jutott a döntőbe
A címvédő FTC-Telekom 14-11-re legyőzte a francia CN Marseille csapatát a férfi vízilabda Bajnokok Ligája máltai négyes döntőjében a fináléba kerülésért rendezett pénteki mérkőzésen.