Hírek

2022. Március 08. 08:46, kedd | Helyi
Forrás: Wieland Ilona/Facebook

Két esztergomi atléta is érmet nyert az Országos Szenior Atlétikai bajnokságon

Szekeresné Wieland Ilona és Takács Ferenc kiváló szereplést követően éremmel a nyakukban tértek haza a budapesti BOK Sportcsarnokban március 5-én megrendezett bajnokságról.

A két remek sportoló az Esztergomi Futóművek Amatőr Sportegyesület tagja, így nem csak városunk, hanem a Futóművek hírnevét is öregbítették remek teljesítményükkel.
Szekeresné Wieland Ilona, Hugi néni egy arany és egy ezüst érmet is begyűjtött a verseny során : a W70 korcsoportban 60m síkfutásban 2.helyen ért célba, míg 200m síkfutásban az 1.helyet szerezte meg.

Csapattársa Takács Ferenc Takács Ferenc súlylökésben az M60 korosztályban, 5 kg-os súllyal a 3.helyen végzett.

Szívből gratulálunk mindkettőjüknek és további jó sportolást, sikeres versenyzést kívánunk!

Fotók: Wieland Ilona/Facebook