Hírek
2018. November 11. 08:38, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Mozgáskorlátozottat rabolt ki egy 13 éves

Az érdi rendőrök gyanúja szerint egy mozgáskorlátozott férfit rabolt ki a 13 éves fiú kedden délután.
Elrendelte letartóztatását a Budakörnyéki Járásbíróság annak a 13 éves gyanúsítottnak, aki ellen az Érdi Rendőrkapitányságon indult eljárás rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.
Az érdi fiút azért fogták el majd vették őrizetbe az érdi nyomozók, mert a rendelkezésre álló adatok szerint november 6-án délután Érd egyik utcájában megtámadta a kerekesszékkel közlekedő mozgássérült sértettet, akit bántalmazott és elvette készpénzét.
A gyanúsított ellen a további eljárást az Érdi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya folytatja.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 11. 07:50, péntek | Belföld
Orbán Viktor: akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből!
Akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből! - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön, Facebook-oldalán.
2025. Április 11. 07:49, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: jövő héten kezdik postázni a szavazólapokat Ukrajna EU-csatlakozásáról
Jövő héten kezdik postázni az Ukrajna uniós csatlakozásáról szóló véleménynyilvánító szavazás szavazólapjait - közölte a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.
2025. Április 11. 07:48, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: magyar vállalat építi az Egyiptomot Európával összekötő optikai kábelt
A 4iG magyar telekommunikációs vállalat mintegy 2800 kilométernyi optikai kábellel köti össze Európát és Egyiptomot a tenger alatt, így biztosítva nagysebességű internetkapcsolatot
2025. Április 10. 09:13, csütörtök | Belföld
Magyar módszerrel a kiégés ellen
Téged milyen tényezők mozgatnak munkád során? Szeretnéd, ha a fizetésed mellett egyéb módokon is elismernének? Légy része egy magyar módszer kidolgozásának, és értékes nyereményeket is bezsebelhetsz!