Hírek
2021. Október 30. 14:14, szombat |
Belföld
Forrás: mti/fotó: MTI/Szigetváry Zsolt
Nagykanizsai lány lett a Miss World Hungary győztese
Nagykanizsai lány, Tótpeti Lili lett a Miss World Hungary győztese - tájékoztatták a szépségverseny szervezői péntek este az MTI-t.
A 20 éves nagykanizsai Tótpeti Lili képviselheti Magyarországot a jubileumi, 70. Miss World világversenyen december 16-án Puerto Ricóban. Az idei szépségkirálynő a Budapesti Gazdasági Egyetem hallgatója, hobbija a lovaglás és legszívesebben a természetben tölti a szabadidejét, példaképe David Attenborough brit természettudós - írták.
A szépségkirálynő udvarhölgyei a 20 éves dunavarsányi Ambrus Nikolett és a 22 éves debreceni Tóth Panni lettek - tették hozzá.
Idén a koronavírus-helyzet kedvezőtlen alakulása miatt rendhagyó módon, zártkörű estélyen választották meg Magyarország legszebb lányát. A Miss World Hungary szakmai zsűrije négy fordulóban pontozta a döntősöket - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 02. 12:00, kedd | Belföld
Életveszélyes állapotban mentették ki a férfit az összeomlott épület romjai alól Székesfehérváron
Kimentették a férfit az összeomlott, bontás alatt lévő, négyemeletes ipari épület romjai alól Székesfehérváron, az állapota instabil, súlyos-életveszélyes -
2026. Június 02. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Anita elsőként a holland külügyminisztert fogadta
Orbán Anita külügyminiszter a választás után elsőként holland partnerét, Tom Berendsent fogadta hivatalos látogatáson a Külügyminisztériumban hétfőn.
2026. Június 02. 07:05, kedd | Belföld
OGY - Magyar Péter: történelmi eredmény Brüsszelben
2026. Június 01. 10:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a közmédia vezérigazgatóinak azonnal távozniuk kell
Miután bebizonyosodott, hogy a vezetők utasítására készültek a közmédiában a Tisza Pártot lejárató anyagok, Papp Dániel és Altorjai Anita vezérigazgatóknak azonnal távozniuk kell!
